Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

RAY-BAN

Ray-Ban®, her zaman, tüm zamanlar için markayı temiz ve güçlü tutma bilincindedir. Bu, sürekli yenilenmenin gerçekleşebileceği bir dizi temel değer etrafında oluşturulmuş bir marka stratejisidir. Marka, kendi kurallarına sadık kalarak sürekli olarak kendini yenilemeyi deneyebilir... EN MODAYA UYGUN OLAN SEN OLABİLİRSİN!
TARİHÇE Ray-Ban kitlesel güneş gözlükleri tasarladı. Ray-Ban, her zaman stilinde ya da fonksiyonunda yenilikçi oldu. 20. yüzyıl pop kültürünün tüm başrol oyuncuları Ray Ban kullandı ve markayı sevdi. Bu rekabet açısından, başka hiç bir markanın asla ulaşamayacağı bir avantajdır.
ZAMANIN ÖTESİNDE Ray-Ban stili 30 yıl önce de bugünkü gibi modaydı, 20 yıl sonra da moda olacak. Stillerinin temeli olan Sadelik, saflık gibi özellikleri gerekliliği gözlüğün ötesinde tasarım anlamında kilometretaşı olmasını sağlar.
OTANTİK Ray-Ban'ın konusu her zaman gözlükler ve sadece gözlükler oldu. Kendi tarihi boyunca marka, her zaman kendi ruhuna sadık kaldı. Gerçek olan Ray-Ban, başka herşey taklit.
İKONOKLASTİK ASALET Ray-Ban, başınabuyruk ve asiler tarafından her zaman sevilmiştir. En havalı ve sıradışı kişiliklerin bazıları ve ünlüler, marka ile özel bir ilişki kurmaktan hoşlanırlar.
CESUR Cesaret, markanın DNA 'sıdır. Pilotlar, generaller, gezginler, motorsiklet sürücüleri ve türlü rock'çılar markayı kullandılar ve cesur ruhlarını kattılar.
KALİTE FONKSİYONU Ray-Ban, %100 UV koruma sağlayan, ayna kaplama ve kuvvetli renkleri ile öncülük etmiş bir markadır. Ray-Ban'ın asla ödün vermeyen çerçeve ve cam kalitesi tüm tüketicileri tarafından tanınmıştır.

Ray-Ban Optik gözlük modellerine Kıbrıs yetkili bayisi Girne Akay Optik ve Saat garanti ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.